Powiększanie ust — szybka metoda na piękniejszy wygląd

Wyraziste usta dodają twarzy zdecydowanie atrakcyjniejszego, młodszego i seksowniejszego wyglądu. Obecnie zabiegi, takie jak powiększanie ust w Gdańsku są coraz popularniejsze ze względu na ich bezpieczeństwo, efektywność i błyskawiczny efekt. Na czym polega powiększanie ust i komu można je polecić?

Powiększanie ust Gdańsk, Gdynia - Pokojska

Powiększanie ust Gdańsk — piękne usta w 15 minut

Usta powiększa się za pomocą wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy. Ta substancja naturalnie występuje w naszym ciele i dlatego organizm idealnie się z nią integruje. Powiększanie ust w Gdańsku ma minimum skutków ubocznych, które szybko przemijają, a należy do nich na przykład kilkugodzinny obrzęk.

Lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog znieczulają wargi specjalną maścią, a następnie delikatnie dokonują ostrzykiwania, powiększając usta, ale także korygując ich kształt. Najczęściej do zabiegu używa się od 0,5 do 1 ml kwasu hialuronowego. Po wszystkim specjalista rozmasowuje usta, by nie utworzyły się grudki. Tak naprawdę po kilkunastu minutach można opuścić gabinet i wrócić do normalnej aktywności.

Pokojska - powiększanie ust Gdynia, Gdańsk

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Na pewno będą z niego zadowolone osoby, które mają bardzo małe usta i chcą je uwydatnić, ale nie tylko. Metoda nadaje się także do korygowania asymetrii i uniesienia kącików ust. Zabieg poleca się osobom, które mają bardzo wąską górną czy dolną wargę. Dzięki powiększeniu ust w Gdańsku twarz wygląda zdecydowanie bardziej harmonijnie.
Przed zabiegiem oczywiście przeprowadzane są konsultacje. Specjalista mu się się upewnić, czy pacjent na przykład nie ma aktywnej opryszczki czy też wokół ust nie posiada żadnych zmian zapalnych. Jeżeli nie ma przeciwwskazań, zabieg może bez problemu odbyć się na tej samej wizycie co konsultacja. Po około pół roku lub nawet roku, warto powtórzyć zabieg celem dopełnienia kwasu, który z czasem częściowo lub całkowicie się wchłania. Między zabiegami, czyli przez wiele miesięcy można cieszyć się pełnymi, pięknie wyglądającymi wargami, które idealnie wyglądają zarówno w makijażu, jak i bez.

5 1 głosować
Oceń artykuł
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarszy
Najnowszy Najczęściej lubiany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Rosemedica
6 miesięcy temu

Wiele kobiet przed ślubem myśli o zadbaniu o urodę, ignorując przy tym zdrowie. Dlatego ja zawsze polecam, aby w tym roku weselnym najpierw zadbać o siebie, wykonać odpowiednie usg, a potem będąc pewnym swojego zdrowia i siły, dopieor zadbać o urodę 😉

1
0
Kocham twoje myśli, proszę o komentarz.x