Kajakersi : Spływy kajakowe Kaszuby

Kajakersi : Spływy kajakowe Kaszuby

Kajakersi - spływy kajakowe

Pomorska 44, 77-235 Trzebielino

666 677 775

https://www.kajakersi.pl/

Województwo pomorskie słynie ze swoich malowniczych terenów, pięknych rzek i jezior. Dla miłośników natury i eksploatowania przyrody to miejsce, które pozwala nabrać sił, odpocząć od codziennego zgiełku i nabrać sił na walkę z codziennością. Łącząc piękno natury z formą aktywności fizycznej, a także miłym spędzaniem czasu firma Kajakersi oferuje spływy kajakowe. Kaszuby zachęcają turystów wieloma atrakcjami, jednak niewiele z nich łączy ze sobą ruch, odpoczynek i piękno środowiska naturalnego.

Kajaki Kaszuby

Na stronie www.kajakersi.pl każdy klient może zapoznać się z szeroką ofertą przygotowaną dla miłośników dobrej zabawy. Dla tych, którzy szczycą się świetną kondycją przygotowana została dłuższa trasa, której pokonanie zajmuje około 7h. Nie trzeba się jednak martwić, że nie damy rady pokonać takiej odległości. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakiem w ofercie znajdują się trasy mniej wymagające i znacznie krótsze. Dlatego brak kondycji nie jest wymówką! Krótsze trasy pokonać mogą nawet dzieci i z pewnością nie będzie to dla nich morderczy wysiłek. Jeśli interesuje Cię inna trasa niż ta zaproponowana przez Kajakersów, nie ma problemu. Indywidualne pomysły także są rozpatrywane, wystarczy zapytać. Kwestie techniczne pozostaw fachowcom. Do Twoich obowiązków należy tylko odpoczynek i dobra zabawa.

By w pełni cieszyć się beztroskim czasem, firma dba o odpowiedni dobór kajaków, transport, przewóz bagaży, a także gwarantuje miejsca parkingowe. W ofercie znajdują się kajaki jednoosobowe, jak i dwuosobowe. Spływy odbywają się malowniczymi rzekami Kaszub, które w pewnych miejscach przeobrażają się w mniejsze i większe jeziora, a także w zbiorniki retencyjne utworzone na rzece. Czas, który poświęcasz na aktywność fizyczną, połączony z obcowaniem z naturą pozwoli naładować wewnętrzne baterie organizmu na długi czas. Cisza i spokój, piękno przyrody wokół i nic, co mogłoby to zagłuszyć czy popsuć.

Wspaniały wypad na spływ kajakowy pomorskie

Nie chcesz się spieszyć? Chcesz zrobić zdjęcia, zatrzymać się i napawać widokiem? Nie ma problemu. Od Ciebie zależy tempo w jakim przemierzasz rzekę kajakiem. Po powrocie do życia codziennego z pewnością znajomi Ci pozazdroszczą. Zapoznaj się z ofertą na stronie www.kajakersi.pl i ciesz się aktywnie spędzonym czasem ze znajomymi, bliskimi, a może to będzie samotny wypad pełen kontemplacji?