Agencja Marketingowa ImpactProject z Lublina

Agencja Marketingowa ImpactProject z Lublina

ImpactProject Sp. z o. o.

ul. Władysława Grabskiego 25D/80, 20-330 Lublin

511893253

https://impactproject.pl

Agencja Marketingowa ImpactProject z Lublina – Kompleksowa obsługa firm w Internecie.

Strony Internetowe

Tworzymy strony internetowe WordPress oraz Bootstrap/HTML. Dbamy o ich administrację, bezpieczeństwo i wyświetlanie się na smartfonach. Każda strona www przygotowana jest pod kątem SEO oraz reklam w internecie. Nasze strony internetowe są wykonywane kompleksowo – piszemy treści pod kątem SEO, korzystamy z profesjonalnych zdjęć/grafik, możemy zbudować stronę www na bazie płatnego szablonu lub stworzyć indywidualny projekt pod konkretne potrzeby.
Projektujemy strony internetowe dostosowane do Twojego budżetu oraz potrzeb jakie strona www ma spełniać. W naszej ofercie znajdziesz tanie strony internetowe które są idealne na start oraz dedykowane witryny “szyte na miarę”. Dbamy o odpowiednią liczbę treści na każdej z nich – copywriting jest bardzo ważny. ponieważ wyszukiwarka Google jest przede wszystkim wyszukiwarką treści. Aby móc zbadać ruch na Twojej stronie, podłączymy do niej podstawowe narzędzia analityczne – Google Search Console i Google Analytics.

Sklepy Internetowe

W naszej ofercie przygotowujemy sklepy internetowe Woocommerce oraz na bazie gotowych platform e-commerce. Opisujemy dokładnie każda kategorię pod kątem SEO sklepu internetowego. Miej pewność stabilności działania oraz podłączenia odpowiednich modułów które pozwolą klientom swobodnie dokonywać zakupów. Umożliwiamy integrację z systemami magazynowymi, księgowymi, zew. systemami CRM aby Twoje leady zamienić w klientów.
Posiadanie własnego sklepu internetowego jest dla jednych najważniejszym filarem działalności firmy, a dla innych nowym kanałem pozyskiwania klientów. Tworzenie sklepu internetowego nigdy nie było tak dostępne jak dzisiaj. Każdy może spróbować swoich sił aby samodzielnie utworzyć, skonfigurować i rozpocząć sprzedaż za pomocą własnego sklepu www. Wszystkie te czynności możemy sfinalizować pod warunkiem, że mamy dużo wolnego czasu, wiedzę i doświadczenie aby uniknąć pewnych błędów. Jeżeli jednak chcemy zacząć sprzedaż za pomocą własnego sklepu internetowego “od zaraz”, będzie potrzebne wsparcie specjalistów. Oferujemy tworzenie sklepów internetowych WooCommerce, które są oparte na CMS WordPress. Platforma posiada rozbudowane możliwości integracji oraz dostosowania sklepu www do potrzeb naszego klienta.

Marketing Internetowy

Analizując obecną sytuację i dobierając odpowiednie narzędzia, przygotujemy strategię SEM i SEO Twojej firmy. Dzięki temu zyskujemy szansę dotarcia do odpowiednich odbiorców. Prowadzenie działań marketingowych to ważny element rozwoju firmy w dzisiejszych czasach. Jest on początkowo skomplikowany i wymaga cierpliowści ale wykonywany konsekwentnie buduje solidnie warunki rozwoju firmy.

Agencja Marketingowa ImpactProject współpracuje na co dzień z klientami z Lublina i woj. Lubelskiego. Realizujemy również zlecenia od klientów z całej Polski – od pomocy z widocznością profilu Google Moja Firma, przez tworzenie stron internetowych i sklepów, aż po reklamę dzięki kampaniom Google Ads oraz Facebook Ads. Wykonujemy audyt obecnej sytuacji Twojej firmy aby odszukać najsilniejsze strony oraz wzmocnić te działania, które chcesz aby przynosiły szerszy zasięg. Czy działania agencji marketingowej z Lublina są skuteczne? Jeżeli dzięki wpisaniu odpowiednich słów kluczowych jesteś na naszej stronie – tak! Marketing internetowy to szereg długofalowych działań pozytywnie przedstawiających markę, produkt czy usługę aby realizować sprzedaż. Agencja marketingowa z Lublina poprawi wizerunek Twojej firmy i widoczność strony lub sklepu w wyszukiwarce. Naszym celem jest zdobycie dla Ciebie nowych klientów, z którymi zbudujesz długofalowe relacje biznesowe.

Kategorie: Internet